Лляний костюм (сорочка та штани)

$
4500.00
Придбавши комплект домашнього лляного одягу від NEST, ви завжди виглядатимете гарно та стильно!Зручні штани на резинці мають додаткову регулюючу зав'язку для комфортного "сидіння" штанів там, де потрібно саме вам. Подовжена модель сорочки дозволяє носити її кількома способами, в тому числі зав'язаною на вузол.Одягніть лляний костюм, заваріть запашний чай чи каву, візьміть улюблену книгу та насолождуйтесь життям щодня. А якщо ви працюєте вдома, то такий костюм стане ідеальною альтернативою робочого одягу.Розмір: one size.Колекція домашнього одягу від NEST виготовляється з 100% льону, пом'якшеного за спеціальною технологією. Це означає, що наш льон - це не той звичайний льон, до якого всі звикли. Це механічно пом'якшена тканина, яка легко прасується, а також приємна на дотик - не жорстка та не колюча. Особливу увагу ми також приділяємо щільності тканини, тому використовуємо не тонкий прозорий льон (знайомий споживачам як "сорочковий льон"), а щільну якісну сировину, яка не просвічується.Тканина натуральна, гіпоалергенна, дихаюча, міцна і практична. Тому весь одяг NEST м'який, зручний, приємний на дотик і ідеально підходить для всіх сезонів.З кожним пранням домашній одяг від NEST ставатиме ще м'якішим та улюбленішим. Ви можете прасувати одяг для надання більш елегантного вигляду, або залишити непрасованим для збереження натурального ефекту легкої зім'ятості льону.ДОГЛЯД:• Прати на делікатному циклі при температурі 30 ° C / 86 ° F• Не відбілювати• Намагайтеся уникати пересихання тканини. При сушінні в сушильній машинці виймайте, поки одяг ще трохи вологий.• Прасувати з внутрішньої сторони на середній температурі з використанням пару.
Click to order
Your order
Total: 
Dear customers! We do not proceed online orders till March 20, 2022. You can leave your request at office@nesthomegoods.com and we will contact you shortly. Sorry for inconvenience! 
Name
Email
Phone
Country
Address
Dear customers! We do not proceed online orders till March 20, 2022. You can leave your request at office@nesthomegoods.com and we will contact you shortly. Sorry for inconvenience!